Warsztaty pieczenia pizzy

W poniedziałek 12 grudnia uczniowie kl. 5b z wychowawczynią i nauczycielem wspomagającym odbyli warsztaty pieczenia pizzy w pizzerii "Da Grasso". Zostali oni bardzo ciepło przyjęci przez menadżera pizzerii, panią Elżbietę, która opowiedziała o swojej pracy. Dzieci dowiedziały się, jak i z jakich produktów robi się to pyszne danie. Zobaczyły też w jaki sposób wyrabia się ciasto. Po części teoretyczno - pokazowej przyszedł czas na część praktyczną - każde dziecko samodzielnie formowało ciasto. W praktyce okazało się to nie takie proste, na jakie wygląda. Na koniec nastąpiła degustacja. Zostaliśmy poczęstowani pyszną pizzą. Podsumowaniem warsztatów było rozdanie dyplomów wszystkim uczestnikom. Było to bardzo ciekawe spotkanie.

Data dodania: 2022-12-12 19:09:20
Data edycji: 2022-12-12 19:10:17