Warsztaty plastyczno-teatralne kl.2 b w bibliotece pedagogicznej

W ostatni piątek odbyły się warsztaty w bibliotece pedagogicznej w której wzięli udział uczniowie klasy II b, z wychowawczynią p. Magdaleną Pawłowską. Zajęcia z ekologii prowadziła p. Izabella Hirsz. W części pierwszej spotkania dzieci poznały legendę o Wiśle przedstawioną za pomocą japońskiego teatru z papieru ,,kamishibai’’. W drugiej odsłonie zajęć należało wykonać rybkę z orgiami. W trzeciej natomiast drugoklasiści oglądali karty 4D Smart – dzięki, którym ożyły zwierzęta zamieszkujące tereny Żuław Wiślanych. W ostatniej części spotkania, należało odgadnąć nazwy przedmiotów, które oczyszczają rzeki. Końcowym akcentem było obejrzenie filmiku odnoszącego się do o segregacji odpadów. Zajęcia były bardzo urozmaicone i kreatywne.

Data dodania: 2021-11-22 18:13:30
Data edycji: 2021-11-22 18:15:26