,,Weźmy sprawy w swoje ręce'' - Głosuj na nasz projekt bieżni lekkoatletycznej dla dzieci

Budżet obywatelski to niecodzienna okazja na realizację wszelkich, obywatelskich inicjatyw.  My jako ,,dziewiątka'' chcemy zrealizować inwestytcję tak potrzebną dla naszych dzieci. Głosujcie na nasz projekt wykonania bieżni lekkoatletycznej trzytorowej przy naszej szkole.

Jak głosować?

Głosujący zakreśla znak X w kratce. W oświadczeniu podaje się  PESEL, datę i podpis.

PROJEKT NR 3 - TO JEST NASZ PROJEKT BIEŻNI

• - elektronicznie, poprzez formularz na stronie: https://malbork.budzet-obywatelski.org/glosowanie
  • - osobiście w Urzędzie Miasta Malborka
  • - w naszej szkole, pobierając / zostawiając kartę do głosowania w sekretariacie szkoły.
  •  Skrzynka do wrzucania wypełnionych kart jest również, przy sekretariacie szkoły.  Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Malborka   ( w tym uczniowie szkoły ) bez względu na wiek.  Zachęcamy do głosowania na nasz projekt. Bo warto.
Data dodania: 2019-09-04 12:31:31
Data edycji: 2019-09-05 12:27:21