WIELKIE PODZIĘKOWANIA ZA ZAANGAŻOWANIE W REKSOWĄ POMOC DZIEWIĄTKI

Drodzy Darczyńcy!

Dotychczas odbyły się dwie akcje charytatywne dla Reksa.

1.Dziewiątkowe kino dla Reksa - bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, że pozwoliliście Państwo swoim dzieciom uczestniczyć w akcji i przeznaczyliście środki na ten szczytny cel, starszym wolonturiuszom z Drużyny serca za dekoracje sal nr 14 i 15, pani Marcie Sikorze, Magdzie Chai, Magdzie Pawłowskiej za piękną dekorację holu oraz pomoc w dekorowaniu - pani Marzenie Kratewicz i pani Marioli Szeszy, wolontariuszom pilnującym porządku i pomocnikom w sprzątaniu po imprezie, Oskarowi Pufalowi, który przygotował projekcje filmowe, wszystkiego z Arielem Sobczakiem dopilnował - wielkie dzięki, chłopaki, pani Ani, która została zamknąć drzwi, a od nowa zamiatała i sprzątała pomieszczenia, nauczycielom, którzy tego dnia byli w pracy od 8.00 do 20.15: pani Asi Zapadce-Wierzchowskiej, pani Monice Tyborskiej, pani Janeczce Łańko, pani Małgosi Jelinek, pani Ani Jagodzińskiej, pani Grażynie Szymuli, pani Marcie Sikorze, pani Magdzie Chai, pani Magdzie Pawłowskiej (jeśli o kimś zapomniałam, baaardzo przepraszam), SZCZEGÓLNE PODZIEKOWANIA dla rodziców, którzy zawsze są z nami, tym razem obsługiwały filmowy bufet: pani Agnieszcze Horczak, pani Ewelinie Wolak, a także pani Annie Lot, za przygotowanie popcornu, załatwienie sponsorów napojów, wody, gadżetów, babeczek, ach, czego tam nie było....dziękujemy pani Agnieszce Horczak wychowawcom, którzy sprzedawali bilety w klasach i przekazali je w dniu seansu, panu Adamowi Liszewskiemu, który wystąpił w roli fotografa, to dzięki niemu mamy też fotorelację na stronie naszej szkoły:), i....wszystkim, o których nie wspomniałam, a także działali po cichutku, jak przystało na wolontariuszy, którzy nie oczekują zapłaty w żadnej postaci.

UZBIERALIŚMY PONAD 1700 ZŁOTYCH!

2.Słodka kawiarenka dla Reksa - bardzo dziękujemy paniom przedstawicielkom Rady Rodziców - pani Ewelinie Wolak, Agnieszce Horczak i pani Marzenie Całce, które obsługiwały stoisko, rodzicom i nauczycielom, którzy upiekli ciasto - nie jestem w stanie wymienić wszystkich z imienia i nazwiska, a nie chCiałabym kogoś pominąć, dzieciom, nauczycielom, rodzicom, którzy kupowali to, co było:) - dzieci nie załapały sie na ciasto, to brały okulary:)

UZBIERALIŚMY PONAD 800 ZŁOTYCH NIEZMIERNIE MNIE TO WZRUSZA - NASZA WSPÓŁPRACA, INTEGRACJA, ZAANGAŻOWANIE DUŻYCH I MAŁYCH, SZCZYTNY CEL, POMOC - W TYCH CZASACH TO NIE LADA WYCZYN!

UZBIERALIŚMY PONAD 2500 ZŁOTYCH!

DOBRZE SIE BAWILIŚMY! BYLIŚMY ZMĘCZENI! JUŻ WYPOCZĘLIŚMY! GRATULUJĘ WSZYSTKIM! UDAŁO SIĘ!

Pozdrawiam serdecznie!

Monika Pozorska