Wirtualne zajęcia w Bibliotece Pedagogicznej uczniów z klasy 2 B

W dniu 29.10.21 uczniowie klasy II B, wraz z wychowawczynią p. Magdaleną Pawłowską, uczestniczyli w zajęciach w Bibliotece Pedagogicznej. Zajęcia prowadzone były przez pracowników PBW i realizowane w siedzibie biblioteki. Na dzisiejszych zajęciach uczniowie pozwałi technologie 3D. Na zajęciach o technologii 3D drugoklasiści oglądali obrazy przez trójwymiarowe okulary oraz różne obrazy zakodowane na kostce. Aby zobaczyć jakiś obraz potrzebne było specjalne urządzenie 3D oraz charakterystyczny system do kodowania. Na koniec zajęć uczniowie sami wykonali kostkę z zakodowanym obrazem, który później został odczytany na ekranie. Była to ciekawa lekcja związana z wirtualną rzeczywistością i nauką. Po zajęciach bibliotecznych z p. Agnieszką Predygier, dzieci udały się na zabytkową wieżę ciśnień (24 m wys.), skąd mogły obserwować piękne - jesienne widoki naszego miasta.

Data dodania: 2021-10-29 19:00:38
Data edycji: 2021-10-29 19:06:59