Witaj szkoło ! Inauguracja nowego roku szkolnego

Krótka, ale sympatyczna była inauguracja roku szkolnego w ,,dziewiątce''. Punktualnie o godz. 9:00 na boisku szkolnym odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego.Po wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał dyrektor szkoły Paweł Guzow, który przywitał  uczniów , rodziców i grono pedagogiczne naszej szkoły. Szczególnie serdeczne słowa skierował do uczniów klas pierwszych, życząc im sukcesów w trakcie ośmioletniej nauki .Nieco później dzieci usłyszały pierwszy szkolny dzwonek, poznały swoich wychowawców i udały się do swoich klas. Wszyscy mamy nadzieję, że wakacje przyniosły wiele zadowolenia, a do naszej szkoły powróciliśmy pełni zapału do nauki i pracy.

Data dodania: 2019-09-02 10:57:02
Data edycji: 2019-09-02 11:06:55