Wniosek biblioteki szkolnej, wsparty finansowo w ramach NPRC !

Szanowne Czytelniczki i Czytelnicy naszej szkolnej biblioteki, miło jest nam poinformować, że nasza ,,dziewiątkowa’’ biblioteka opracowała jesienią ubiegłego roku wniosek na projekt czytelnicy, który został korzystnie rozpatrzony przez wojewodę pomorskiego. Dzięki temu otrzymaliśmy pełne dofinansowanie w wysokości 12.000 zł. w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na zakup nowości wydawniczych oraz doposażenia naszej biblioteki. Planowane zakupy książek będą skonsultowane z uczniami i nauczycielami. Nasza biblioteka organizuje wiele działań – akcji czy projektów promujących czytelnictwo. Tym razem, też mamy finansowe szczęście. Super !

Data dodania: 2022-03-11 19:17:48
Data edycji: 2022-03-11 19:19:57