Wojewódzki Konkurs Czytelniczy-etap szkolny

Dnia 15. 03. 2023 r. w bibliotece szkolnej odbył się pierwszy etap Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego dotyczący twórczości Pauliny Hendel. W konkursie wzięło udział 8 czytelników z ,,dziewiątki’’, ( Iga Kratewicz, Zuzanna Piątek, Dawid Bączek, Michalina Kowalska, Lena Mikołajczyk, Lena Kuszelewicz, Konrad Tumelis, Nikola Pietranis), których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 27 otwartych pytań. Konkurs czytelniczy dostarczył mnóstwo emocji i przeżyć, zarówno uczestnikom, jak i organizatorowi p. Adamowi. Wszyscy uczniowie popisali się znaczną wiedzą z zakresu znajomości ,,Tajemnicza Księga- Demon’’. Zmagania konkursowe oceniało jury: p.Janina Łańko i p.Łukasz Rosiak oraz przedstawiciel biblioteki –pan Liszewski. Po zliczeniu punktacji do etapu powiatowego przeszła Iga Kratewicz oraz Nikola Pietranis.

Gratulujemy Idze i Nikoli oraz tym czytelnikom, którym tym razem zabrakło nieco szczęścia. Etap drugi już 22 marca.

Data dodania: 2023-03-16 09:03:26
Data edycji: 2023-03-16 17:22:37