Wycieczka klasy IV B do Gdańska

6 czerwca uczniowie klasy 4b wraz z wychowawczynią p. Ewą Lemańczyk wyruszyli na wycieczkę do Gdańska Oliwy. W planach było zwiedzenie Parku Oliwskiego oraz katedry, w której wysłuchaliśmy koncertu prezentującego zabytkowe organy. Następnie wyruszyliśmy do ogrodu zoologicznego. Mieliśmy okazję obejrzeć wiele gatunków zwierząt, które nie występują w naszej strefie klimatycznej, a wśród nich były też gatunki zagrożone wyginięciem. Jechaliśmy też kolejką "Turbo Ślimak", w której przewodnik opowiadał o oglądanych zwierzętach. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Malborka, a wspólnie spędzony czas na długo pozostanie na zdjęciach oraz w pamięci.

Data dodania: 2022-06-06 20:09:33
Data edycji: 2022-06-06 20:10:36