Wycieczka klasy VII B na Kaszuby do O.W Roma

Wycieczka klasy  VII B na Kaszuby do O.W Roma

W dniu 8 maja, b.r. klasa VII B z wychowawczynią p. Kasią Gizą i p.Olą Witkowską oraz grupami uczniów z klas VI i VIII wybrała się na wycieczkę nad jezioro Bukrzyno do ośrodka Roma w Czapielsku. Głównym celem tego wyjazdu była integracja grupy klasowej oraz upowszechnianie form zdrowego i aktywnego wypoczynku. Uczniowie wzmocnili swoją kondycję i sprawność fizyczną, bawiąc się na placu zabawawowym ośrodka - budując tratwy w Fabryce Przygód, nastepnie odbyło się wodowanie tratw, a także wyśmienita zabawa, czyli pływanie pontonami. Nie zabrakło i tyrolki w pobliskim zagajniku leśnym. Etapem finalnym był Archery tag - połączenie łucznictwa i paintball’a. A na deser odbyło się ognisko z kiełbaskami. Było wspaniale!

Data dodania: 2023-05-09 18:42:54
Data edycji: 2023-05-09 18:47:54