Wyniki Wyborów do Samorządu Uczniowskiego

29 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydatki starające się o funkcję Przewodniczącego SU to: Agnieszka Redmer, Lena Kuszelewicz i Roksana Szwaradzka. Komisja Wyborcza w składzie: Iga Kratewicz, Lena Mikołajczyk i Nikola Pietranis skrupulatnie pod okiem p. Ewy Lemańczyk i p. Adama Liszewskiego przeliczyła oddane przez uczniów głosy.

I tak, głosami szkolnych wyborców z klas IV-VIII Przewodniczącą SU została wybrana uczennica Roksana Szwaradzka uzyskując 59 głosów.

Gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska. Pozostałe kandydatki, miały następującą ilość głosów: Lena Kuszelewicz- 56, Agnieszka Redmer – 52 głosy.

Data dodania: 2023-09-29 10:00:46
Data edycji: 2023-09-29 10:04:29