Wyniki wyborów do SU

29 września 2022r. w Szkole Podstawowej Nr 9 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kilkudniową kampanią wyborczą, podczas której kandydaci przedstawiali swoje programy wyborcze, poprzez plakaty umieszczane na górnym korytarzu szkoły. W głosowaniu brali udział uczniowie klas IV – VIII naszej szkoły. W wyborach kandydowali: Agnieszka Redmer, Zuzanna Olejnik, Nikola Dysko, Zosia Niewęgłowska. Po zakończonych wyborach, komisja wyborcza w składzie: Oliwia Tetkowska, Amelia Kownacka, Wiktoria Szczepańska dokonała podliczenia głosów.

Głosowanie nadzorowali: p. Adam Liszewski i p. Ewa Lemańczyk. Największe poparcie uzyskała Zuzanna Olejnik z klasy VIII c, 124 głosy, która tym samym została wybrana na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Na kolejnych miejscach: Zosia Niewęgłowska -40 głosów, Agnieszka Redmer- 23-głosów, Nikola Dysko -22 głosów. Nowy zarząd Samorządu Uczniowskiego w najbliższych dniach opracuje swój plan działania na bieżący rok szkolny i z pomocą opiekunki p. Ewy Lemańczyk skupi się na jego szybkiej realizacji. Gratulujemy sukcesu nowej przewodniczącej.

Data dodania: 2022-09-29 11:15:21
Data edycji: 2022-09-29 11:23:58