Z medalami w Mistrzostwach Malborka!

W dniu 17 maja 2022 odbyły się mistrzostwa Malborka szkół podstawowych w lekkoatletyce. Nasi reprezentanci, którymi opiekowali się p. Grzegorz Esz i p.Mirosław Cieślik spisali się znakomicie. Starując w kilku konkurencjach wywalczyli wiele medali o różnych odcieniach. I tak nasze dziewczęta w biegu na 100 m. uzyskały: Maja Prociak – I m., a Oliwia Prociak – II m. W skoku w zwyż nasze reprezentantki zajęły wszystkie trzy miejsca. Oliwia Prociak – I m., Lena Niedźwiecka – II m., Maja Prociak –III m. W konkurencji pchnięcia kulą, brązowy krążek wywalczyła - Lena Niedźwiecka. W sztafecie dziewczęta pobiegły popisowo, zajęły I miejsce w składzie: Alina Konior, Wiktoria Józefowicz, Oliwia i Maja Prociak. Równie dobrze radzili sobie chłopcy. W biegu na 100 m., I miejsce wywalczył Jakub Łazuga, a III rezultat uzyskał Wiktor Korpysa. W pchnięciu kulą – II miejsce uzyskał Jakub Łazuga, a na najniższym stopniu stanął – Dawid Bylicki. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data dodania: 2022-05-19 11:19:30
Data edycji: 2022-05-19 11:59:59