Z sukcesem III lokaty w ,,Tygodniu Bibliotek’’

We wtorek w malborskiej Bibliotece Pedagogicznej odbyła się terenowa gra miejska w ramach ,,Tygodnia Bibliotek’’. Wzięły w niej udział trzy- osobowe grupy czytelnicze ze wszystkich malborskich szkół podstawowych. Zadaniem uczestników było przejście trasy liczącej 4 stacje- Wieża Ciśnień, Mediateka, Klub Garnizonowy, zamkowy Karwan - zdobycie pieczątek i rozwiązanie w każdej z nich jakiejś łamigłówki, krzyżówki lub czytelniczej zagadki. Nasza ekipa pod opieką bibliotekarzy p. Adama Liszewskiego i p. Lidii Murawskiej, w składzie: Nikola Pietranis, Makar Medyk i Iga Kratewicz zajęła wysoką III lokatę. Gratulujemy!

Laureaci otrzymali dyplomy, książki igry planszowe. Celem konkursu była promocji biblioteki w przestrzeni miasta.

Data dodania: 2022-05-11 20:17:04
Data edycji: 2022-05-18 18:52:44