Zajęcia muzealne na zamku klasy 2 b oraz wizyta policjantów w ramach projektu edukacyjnego, pt. ''Uczę się bezpieczeństwa na drogach Pomorza''.

W dniu 5.04 2024 uczniowie z klasy 2 B z wychowawczynią p. Joanną Ilarz, wzięli udział z zajęciach edukacyjnych w Muzeum Zamkowym w Malborku. Dzieci poszukiwały oznak wiosny w ogrodzie zamkowym (wiosennych kwiatkow). Na koniec wykonały pracę plastyczna. Po powrocie do szkoły uczniowie mieli spotkanie z policjantem z malborskiej jednostki dotyczące projektu edukacyjnego pt. "Uczę się bezpieczeństwa na drogach Pomorzach". Uczniowie utrwalili wiedzę dotyczącą poruszania się po chodnikach oraz drodze.

Data dodania: 2024-04-05 19:44:18
Data edycji: 2024-04-05 19:52:37