ZAWIESZENIE ZAJĘĆ SZKOLNYCH

Od 12 do 25 marca 2020 r.  funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W związku z decyzją MEN  w szkole  od poniedziałku 16 marca 2020 r. zajęcia są zawieszone. Nie odbywają się w tym czasie w szkole żadne zajęcia.

W czwartek i piatek 12-13 marca 2020 r. rodzice wszystkich uczniów, którzy mogą zapewnić opiekę nad dziećmi w domu proszeni są o nie przysyłanie dzieci do szkoły. Dla uczniów, którym takiej opieki rodzice nie mogą zapewnić, będą na terenie szkoły organizowane zajęcia opiekuńcze. Opieka organizowana będzie tylko w dniach 12-13 marca.

Proszę uczulić dzieci, że okres przerwy w nauce jest okresem kwarantanny, podczas którego dzieci muszą przebywać w domu i bez ważnej przyczyny go nie opuszczać.

Proszę na bieżąco śledzić informacje w e-dzienniku, informacje Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.

Data dodania: 2020-03-11 14:32:32
Data edycji: 2020-03-16 10:15:43