Zawieszenie zajęć szkolnych

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Oznacza to, że uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych – do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

Od 9 listopada 2020 r. w szkole może funkcjonować świetlica szkolna dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie COVID-19 - na wniosek rodzica.

Biblioteka szkolna jest nieczynna w związku z odbywającym się skontrum zbiorów blibliotecznych.

Sekretariat pracuje od 8.00 do 15.00.

Dyrektor szkoły Podstawowej nr 9 w Malborku

Pawł Guzow