Zawieszenie zajęć szkolnych

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki  zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych zostaje przedłużone do 3 stycznia 2021 r.

Oznacza to, że uczniowie wszystkich klas I-VIII  do 22 grudnia 2020 r. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

Zimowa przerwa świąteczna trwać będzie od 23 grudnia 2020 r. do 1 stycznia 2021 r.

Jednocześnie decyzją Ministra Edukacji i Nauki  został zmieniony termin ferii zimowych, które rozpoczną się 4 stycznia 2021 i potrwają do 17 stycznia 2021 r.

Oddział przedszkolny

Nauka w oddziale przedszkolnym odbywa się tak jak do tej pory czyli stacjonarnie w szkole.

Opieka w świetlicy szkolnej

Świetlica dla dzieci, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19 czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 16.00. Na wcześniejszy pisemny wniosek rodzica.

Biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna jest nieczynna w związku z trwającym skontrum zbiorów bibliotecznych.

Sekretariat pracuje od 7.30 do 15.00.

Dyrektor szkoły Podstawowej nr 9 w Malborku

Paweł Guzow