Zbiórka dla Reksa!

Niech ten trudny dla psiaków i kociaków jesienny czas, nie będzie nam obojętny! Po raz kolejny w naszej szkole odbywa się zbiórka na rzecz zwierzą z Reksa. Zbiórkę szkolną organizuje wolontariat ( Zuzanna Noworacka, Oliwia Owsiannik, Nikola Kwaterska, Wiktoria Kajdaszuk i Amelia Rutkowska - we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Akcja trwa od 12 X do końca miesiąca. Co zbieramy: – karmę suchą oraz mokrą przeznaczoną dla zwierząt, przysmaki; – koce, pościele, ręczniki, kołdry; – miski, wiadra, duże garnki; – środki czystości, itp,; – zabawki dla psów i kotków. Dary na rzecz zwierząt przynosimy do gabinetu nr 4 (biologiczno-chemiczny).

Data dodania: 2020-10-22 13:07:09
Data edycji: 2020-10-22 13:08:37