,,Zerówka’’ na warsztatach z programowania w Szkole Łacińskiej

W dniu wczorajszym, dzieci z klasy ,,0’’ wraz z wychowawczynią p. Magdaleną Pawłowską uczestniczyły w innowacyjnych warsztatach programowania dla najmłodszych. Zajęcia te opierały się na zabawie ( rysunkach ) i ruchu. Pomagały one dzieciom zrozumieć i uczymy wykorzystania nowoczesnych technologii w celach innych niż wyłącznie rozrywka. Oferowany przez prowadzących program nauczania poprzez robota – Ozobota, zapewnił dzieciom możliwość poznania kluczowych kompetencji XXI wieku, takich jak np. umiejętność analitycznego myślenia czy umiejętność pracy zespołowej. A przede wszystkim nauka ta, była dobrą zabawą.

Data dodania: 2020-03-11 12:26:39
Data edycji: 2020-03-11 12:30:08