,,Zerówkowicze’’ z wizytą w bibliotece szkolnej

We wtorek ,,zerówkowicze'' z wychowawczynią p. Magdaleną Pawłowską wybrali się do szkolnej biblioteki. Była to ich pierwsza wizyta w ,,dziewiątkowym'' królestwie książek, bajek i bajeczek. Dzieci, pod okiem p. Lidii MUrawskiej i p. Adama Liszewskiego, oglądały ciekawe, bogato ilustrowane książeczki, duże i małe, kolorowe i czarno białe oraz podziwiały ich nietypowe strony. Mali ,,zerówkowicze’’ zapoznali się też z zasadami korzystania ze zbiorów biblioteki i sposobem wypożyczania książek. Dowiedzieli się też do czego służy katalog alfabetyczny i rzeczowy. Oprócz działu dedykowanego najmłodszym czytelnikom, dzieci zwiedziły , również biblioteczny magazyn, w którym w niczym w labiryncie można było sobie pobuszować pomiędzy regałami. Tego dnia, każde dziecko wyszło z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy , ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do nas, już niebawem, ( w I klasie ) aby korzystać z bogatej oferty książek dla młodzieży.

Data dodania: 2019-11-21 09:34:15
Data edycji: 2019-11-21 10:55:50