Zwierzęta już mają Święta :)

Uczniowie Szkoły Podstawowe nr 9 w Malborku postanowili pomóc zwierzętom ze Stowarzyszenia REKS. Była to wspólna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Klubu Wolontariatu „Drużyna serca”. Zebrano 51 kg karmy suchej, oraz 13 szt. puszek dużych i 60 szt. małych. Oprócz tego uczniowie przynieśli saszetki, paszteciki i różnorodne smaczki dla reksowych pupili. Pomyślano także o akcesoriach czyli kocach, poduszkach, miskach, szczotkach i grzebieniach. W tym roku po raz pierwszy uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy, aby przyczynić się do pokrycia, choćby minimalnie, wydatków związanych z leczeniem zwierząt. Zgromadzono 293,24 zł. Zbiórka przerosła oczekiwania opiekunek, panią Ewę Lemańczyk i Monikę Pozorską, które jednogłośnie stwierdziły, że ZWIERZĘTA JUŻ MAJĄ ŚWIĘTA!

Data dodania: 2020-11-17 16:17:55
Data edycji: 2020-11-17 19:41:27