Zwycięstwo w Nowym Stawie w ramach Pomorskich Meczów Matematycznych !

Mamy przyjemność poinformować, że nasza ,,dziewiątkowa’’ drużyna pokonała dzisiaj (11.12.18 ) rywali w meczu matematycznym z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Stawie (na ich terenie) w stosunku 40 do 27 pkt. Potyczki matematyczne prowadzone są w formule grupowej. Nasza szkoła wygrała swoją 13 grupę i tym samym bezproblemowo przeszła do 1/16 rundy pucharowej. Prócz tego jesteśmy jedyną placówką z Malborka, która przeszła dalej. Warto przypomnieć, że w tym roku szkolnym do Pomorskich Meczów Matematycznych zgłosiło się 50 szkół z całego Województwa Pomorskiego. Mecze matematyczne to nie tylko rywalizacja międzyszkolna, ale także fantastyczna okazja by nauczyć się czegoś nowego z dziedziny matematyki oraz zaprezentować grupowo, innym  własne racje. Naszej ekipie i opiekunowi p.Bożenie Wereszczyńskiej SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! I trzymając kciuki, pełni energii liczymy na następne sukcesy.

Data dodania: 2018-12-11 12:28:45
Data edycji: 2018-12-11 14:47:17