Żywa lekcja WOS i EDB dla klas VIII

Już po raz drugi gościliśmy w murach naszej szkoły pan Marka Wyżyn, który przybył na zaproszenie naszego nauczyciela p. Łukasza Rosiaka. Pan Marek jako wieloletnim pracownik Zakładu Karnego w Malborku podzielił się z uczniami swoim bogatym doświadczeniem związanym ze służba więzienną oraz odpowiedział na liczne pytania uczniów z klas 8a i 8b. Pytań było tak dużo, że nasz gość odpowiadał uczniom nawet na przerwie między lekcyjnej. Funkcjonariusz przybliżył uczestnikom specyfikę pracy w więzieniu, przewozu więźniów oraz regulamin i zasady obowiązujące podczas odbywania kary pozbawienia wolności. Spotkanie było zarazem wychowawcze i profilaktyczne.

Data dodania: 2020-09-24 10:47:26
Data edycji: 2020-09-24 10:57:40