Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Konsultacje nauczycieli da uczniów i rodziców - harmonogram

Konsultacje nauczycieli dla uczniów i rodziców – 2023/24

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

godzina

sala

1.        

Bebel Wanda

Poniedziałek

8:55 - 9:55

pok.n

2.        

Chmielnicka Bożena

Środa

15:20 – 16:20

2

3.        

Cieślik Mirosław

Piątek

13:45 – 14:45

sala g.

4.        

Chaja Magdalena

Wtorek

9:00 – 10:00

25

5.        

Duszyńska Oliwia

Środa

13:45 – 14:45

13

6.        

Esz Grzegorz

Poniedziałek

15:20 – 16:20

sala g

7.        

Frączek  Magdalena

Czwartek

8:45 – 9:45

22

8.        

Giza Katarzyna

Czwartek

7:45 – 8:45

7

9.        

Grzymała Barbara

Czwartek

9:50 – 10:50

pok. n

10.    

Guzow Paweł

Poniedziałek

12:30 - 13:30

gab. dyr.

11.    

Ilarz Joanna

Poniedziałek

12:30 - 13:30

24

12.    

Jagodzińska Anna

Wtorek

7:45 – 8:45

pok. n

13.    

Jelinek Małgorzata

Poniedziałek

15:20 – 16:20

pok. n

14.    

Kratewicz Marzena

Poniedziałek

14:40 – 15:40

14

15.    

Lemańczyk Ewa

Środa

12:50 – 13:50

4

16.    

Leśniewska -Długokęcka Grażyna

Środa

13:00 – 14:00

gab.log.

17.    

Liszewski Adam

Czwartek

12:30 – 13:30

bibl.

18.    

Łańko  Janina

Poniedziałek

15:20 – 16:20

11

19.    

Mattern Katarzyna

Poniedziałek

13:35 – 14:35

9

20.    

Milczarek Maria

Poniedziałek

12:30 – 13:30

20

21.    

Milewska-Sikora Marta

Wtorek

10:45 – 11:45

19

22.    

Murawska Lidia

Czwartek

11:00 – 12:00

bibl,

23.    

Nowakowska Marzena

Poniedziałek

10:30 – 11:30

22

24.    

Okrucińska Jolanta

Piątek

8:45 – 9:45

pok. n

25.    

Okulus Aleksandra

Poniedziałek

15:00 – 16:00

12

26.    

Ossowska Katarzyna

Czwartek

11:45-12:45

pok. n

27.    

Pawłowska Magdalena

Wtorek

11:45-12:45

19

28.    

Pokora Andrzej

Czwartek

15:20 – 16:20

7

29.    

Pozorska Monika

Poniedziałek

15:20 – 16:20

15

30.    

Rażewska Bożena

Poniedziałek

14:30 – 15:30

6

31.    

Rodziewicz Jolanta

Poniedziałek

8:00 – 9:00

gab.ped.

32.    

Rosiak Łukasz

Środa

16:00 – 17:00

15

33.    

Szewczyńska-Mulcan Katarzyna

Wtorek

8:50 – 9:50

pok. n

34.    

Szesza Mariola

Czwartek

12:30 – 13:30

23

35.    

Szczerbińska Joanna

Poniedziałek

9:45 – 10:45

21

36.    

Szymula Grażyna

Czwartek

14:30 – 15:30

pok. n

37.    

Tyborska Monika

Wtorek

13:35 – 14:35

10

38.    

Wereszczyńska Bożena

Poniedziałek

12:30 – 13:30

gab.wic

39.    

Witkowska Aleksandra

Wtorek

11:45 – 12:45

pok.n

40.    

Zadrejkowska  Agnieszka

Poniedziałek

14:35-15:35

2

41.    

Zapadka-Wierzchowska Joanna

Wtorek

8:00 – 9:00

gab. psych

42.    

Zygadlińska Emilia

Wrorek

7:00 – 8:00

4

 

Data sporządzenia 12.09.2023 r.

Data dodania: 2022-09-07 11:06:20
Data edycji: 2023-09-21 10:20:01
Ilość wyświetleń: 643

Materiały dla uczniów

przydatne informacje
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej