Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku Imienia Kazimierza Jagiellończyka

Dzień Kobiet – u nas

Dnia 8 marca w naszej szkole obchodziliśmy ,,Dzień Kobiet’’. Wszystkie panie nauczycielki oraz kobiecy personel szkoły został obdarowany pięknymi różami i życzeniami przez reprezentantów męskiej części społeczności pedagogicznej, panów: Mirosława Cieślika, Andrzeja Pokorę i Adama Liszewskiego. Natomiast dziewczynki w swoich klasach zostały obdarowywane przez chłopców kwiatkami zarówno papierowymi, jak i naturalnymi oraz drobnymi upominkami. Męska część Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem przewodniczącego – Marcela Neubauer obdarowała wszystkie panie kolorowymi laurkami z motywem kwiatowym. Prócz tego na holu szkoły odbył się kiermasz przepysznych ciast i słodkości. Było bardzo sympatycznie, sam szkolny dzień upłynął w miłej i pogodnej atmosferze.