I Miejsce zespołu ,, Dziewiąteczki '' w Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce !

Nasz szkolny zespół klas I-III  "Dziewiąteczki" wziął udział w festiwalu "Boże Narodzenie w Sztuce". W dniu 15.01.2019 odbył się konkurs wokalny Kolęd i Pastorałek, gdzie zespół "Dziewiąteczki" zajął I miejsce na podium, w kategorii zespoły klas I-III. Dziewiateczki wykonały pastorałkę ,,Bosy Pastuszek'' oraz kolędę ,,Wśród nocnej ciszy'', do akompaniamentu fortepianowego p.Łukasza Rosiak- opiekuna zespołu. Nagrodą za I miejsce dla zespołu był odtwarzacz muzyczny CD/mp3 z głośnikami. To pierwszy tak wielki sukces naszego zespołu. Gratulujemy członkom zespołu oraz opiekunowi. W tym samym konkursie w kategorii indywidualnej naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 1, Aurelia Kosobucka. Zajęła III miejsce. Wykonała kolędy : "Gdy śliczna Panna'' oraz "Przybieżeli do Betlejem Pasterze''. Akompaniował na fortepianie nauczyciel Łukasz Rosiak. Gratulujemy Aurelii !

Data dodania: 2019-01-16 10:04:36
Data edycji: 2019-01-17 13:12:36