III lokata chłopców w turnieju ,,Całe Pomorze gra w piłkę ręczną’’

Dnia 10 maja odbył się w Zespole Szkół nr 4, turniej chłopców w popularnym ,,szczypiorniaku’’. Nasza męska drużyna, złożona z uczniów klas VI i VII pod opieką p. Grzegorza Esz, po nader zaciętych pojedynkach ,,każdy z każdym’’ z mocnymi rywalami: SMS i SP 2, zajęła ostatecznie trzecią lokatę. Wszyscy zawodnicy otrzymali śliczne, pamiątkowe medale. Warto odnotować, że jednym z najskuteczniejszych zawodników turnieju był, nasz uczeń - Bartosz Januchta, który zaaplikował przeciwnikom, aż 12 trafień. Wśród chłopców ponownie bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja "dwójki", złożona w większości z zawodników, którzy trenują piłkę ręczną na co dzień w SPR Pomezania Malbork. Zwycięzcy malborskiego turnieju wezmą udział w finale akcji "Całe Pomorze gra w piłkę ręczną. Celem turnieju była promocja aktywnego wypoczynku oraz popularyzacja zdrowego współzawodnictwa międzyszkolnego. Naszym reprezentantom gratulujemy lokaty na najniższym stopniu podium.