Konkurs na Światowy Dzień Muzyki

Po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy 1 października Światowy Dzień Muzyki. Podczas przerw rozbrzmiewały nastrojowe utwory muzyczne. Nasi uczniowie wykonali kapitalne plakaty, które tematycznie związane były z muzyką, na przygotowany przez p. Łukasza Rosiaka (nauczyciela muzyki) konkurs. Prac spłynęło ponad 30. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia. Po długiej naradzie ogłoszono wyniki: I miejsce przyznano – Oliwia Czaja oraz Adrianna Kratewicz, miejsce II – Zuzanna Koziura i Alicja Stachurska, natomiast III lokatę uzyskały – Iga Kratewicz, Aleksandra Sypniewska i Nikola Szymczak, zaś wyróżnienie otrzymał uczeń Kacper Chaja. Wszyscy konkursowicze otrzymali piękne dyplomy i celujące oceny z muzyki.

Data dodania: 2020-10-02 11:55:13
Data edycji: 2020-10-02 12:40:06