MIKOŁAJKI w klasach ,,0-3''.

W dniu dzisiejszym odbyły się szkolne mikołajki, w których uczestniczyli uczniowie z klas 0-3. W trakcie uroczystości każda klasa zaprezentowała się w piosence lub wierszu. Odbył się również konkurs na najciekawsze przebranie mikołajkowo-świąteczne. Zwycięzcą został uczeń z klasy Ic, który przebrany był za choinkę. Rozstrzygnięty został również "mikołajkowy konkurs plastyczny", w którym przyznano aż 10 pierwszych miejsc. Na zakończenie dzieci wspólnie z wychowawczyniami wykonały długi łańcuch. Ozdobił on dolny korytarz. Nie zabrakło również MIKOŁAJA. Przybył ze swoim pomocnikiem z "Mrówki". Całą imprezę przygotowały i poprowadziły panie Jolanta Okrucińska i Marzena Sobstyl.