Nasi finaliści wśród nagrodzonych przez burmistrza Malborka

Uroczyste spotkanie Burmistrza Miasta Malborka z uczniami - laureatami i finalistami konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego oraz ogólnopolskich olimpiad i konkursów tematycznych odbyło się 20 czerwca w budynku ,,Szkoły Łacińskiej’’. Burmistrz Marek Charzewski wręczył nagrody książkowe i dyplomy tegorocznym laureatom i finalistom, zaś dyrektorzy szkół i nauczyciele - opiekunowie uczniów otrzymali gratulacyjne dyplomy. Miło jest nam nadmienić, że wśród nagrodzonych znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły finalistka wojewódzkiego konkursu języka polskiego – Julia Sidor, której opiekunem była p.Janina Łańko oraz finalista regionalnego konkursu historycznego – Konrad Janusz, którego przygotowywał p. Adam Liszewski. Nagrody w imieniu uczniów, odebrał dyrektor ,,dziewiątki’’ p. Paweł Guzow. Naszym uczniom gratulujemy, a opiekunom dziękujemy !