Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

NAUCZANIE ZDALNE

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej DO 26. KWIETNIA wydłużono ograniczenie funkcjonowania szkoły.

W związku z powyższym proszę o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi dotyczącymi zdalnego nauczania:

 

Zdalne nauczanie. Informacja dla rodzica

RODZICU:

  • Utrzymuj stały kontakt z wychowawcą i nauczycielami oraz dyrekcją za pośrednictwem e-dziennika lub poczty elektronicznej,
  • Systematycznie odbieraj wiadomości na e-dzienniku oraz poczcie elektronicznej,
  • Systematycznie sprawdzaj informacje i materiały dla uczniów na stronie internetowej szkoły,
  • Jeżeli Twoje dziecko nie posiada konta mailowego przekaż mu informacje i zadania przygotowane przez nauczycieli, przesłane na Twoją pocztę,
  • Dopilnuj, aby Twoje dziecko wykonało zlecone mu zadania,
  • W razie wątpliwości kontaktuj się z nauczycielem za pomocą e-dziennika lub poczty elektronicznej,
  • Pomóż dziecku odesłać zadania nauczycielowi, w celu sprawdzenia i oceny pracy.

 

Zdalne nauczanie. Informacja dla ucznia

UCZNIU:

  • Codziennie przeznacz czas na wykonanie zadań zleconych przez nauczyciela przedmiotu,
  • Zadania będą przysłane przez nauczycieli zgodnie z dotychczasowym planem lekcji,
  • Systematycznie odbieraj pocztę elektroniczną, korzystaj z e-dziennika, czytaj informacje zawarte na stronie internetowej szkoły,
  • Systematycznie sprawdzaj materiały dla uczniów na stronie internetowej szkoły,
  • Przekaż nauczycielowi za pomocą e-dziennika lub poczty elektronicznej, wykonane przez Ciebie zadania, jeśli nauczyciel sobie tego życzy,
  • Pamiętaj, że nauczyciel ma prawo ocenić Twoje postępy w nauce,
  • W razie niezrozumienia zadania, masz prawo prosić nauczyciela o pomoc.

 

Poniżej adresy służbowe nauczycieli:

Nauczyciel

Służbowy adres e-mail

Luba

Basiak Deptuła

luba.basiak.deptula@sp9.malbork.pl

Wanda

Bebel

wanda.bebel@sp9.malbork.pl

Bożena

Chmielnicka

bozena.chmielnicka@sp9.malbork.pl

Mirosław

Cieślik

miroslaw.cieslik@sp9.malbork.pl

Grzegorz

Esz

grzegorz.esz@sp9.malbork.pl

Magdalena

Frączek

magdalena.fraczek@sp9.malbork.pl

Gabriela

Furchel

gabriela.furchel@sp9.malbork.pl

Katarzyna

Giza

katarzyna.giza@sp9.malbork.pl

Barbara

Grzymała

barbara.grzymala@sp9.malbork.pl

Paweł

Guzow

pawel.guzow@sp9.malbork.pl

Joanna

Ilarz

joanna.ilarz@sp9.malbork.pl

Małgorzata

Jelinek

malgorzata.jelinek@sp9.malbork.pl

Marzena

Kratewicz

marzena.kratewicz@sp9.malbork.pl

Barbara

Kuziemkowska

barbara.kuziemkowska@sp9.malbork.pl

Ewa

Lemanczyk

ewa.lemanczyk@sp9.malbork.pl

Grażyna

Leśniewska Długokęcka

grazyna.lesniewska.dlugokecka@sp9.malbork.pl

Adam

Liszewski

adam.liszewski@sp9.malbork.pl

Janina

Łańko

janina.lanko@sp9.malbork.pl

Elżbieta

Marusej Fiałek

elzbieta.marusej.fialek@sp9.malbork.pl

Katarzyna

Mattern

katarzyna.mattern@sp9.malbork.pl

Maria

Milczarek

maria.milczarek@sp9.malbork.pl

Marta

Milewska Sikora

marta.milewska.sikora@sp9.malbork.pl

Lidia

Murawska

lidia.murawska@sp9.malbork.pl

Anna

Naklicka

anna.naklicka@sp9.malbork.pl

Jolanta

Okrucińska

jolanta.okrucinska@sp9.malbork.pl

Katarzyna

Ossowska

katarzyna.ossowska@sp9.malbork.pl

Magdalena

Pawłowska

magdalena.pawlowska@sp9.malbork.pl

Andrzej

Pokora

andrzej.pokora@sp9.malbork.pl

Bożena

Rażewska

bozena.razewska@sp9.malbork.pl

Jolanta

Rodziewicz Klawińska

jolanta.rodziewicz.klawinska@sp9.malbork.pl

Łukasz

Rosiak

lukasz.rosiak@sp9.malbork.pl

Joanna

Szczerbińska

joanna.szczerbinska@sp9.malbork.pl

Mariola

Szesza

mariola.szesza@sp9.malbork.pl

Elżbieta

Szymankiewicz

elzbieta.szymankiewicz@sp9.malbork.pl

Grażyna

Szymula

grazyna.szymula@sp9.malbork.pl

Urszula

Tez

urszula.tez@sp9.malbork.pl

Bożena

Wereszczyńska

bozena.wereszczynska@sp9.malbork.pl

Aleksandra

Witkowska

aleksandra.witkowska@sp9.malbork.pl

Krystyna

Krysik

krystyna.krysik@sp9.malbork.pl

Agnieszka

Zadrejkowska

agnieszka.zadrejkowska@sp9.malbork.pl

Joanna

Zapadka Wierzchowska

joanna.zapadka.wierzchowska@sp9.malbork.pl

Emilia

Zygadlińska

emilia.zygadlinska@sp9.malbork.pl

Magdalena

Chaja

magdalena.chaja@sp9.malbork.pl

Monika

Zeltinger

monika.zeltinger@sp9.malbork.pl

Tadeusz

Kowalkowski

tadeusz.kowalkowski@zsp4.malbork.pl

Agnieszka

Chlebowicz

agnieszka.chlebowicz@sp9.malbork.pl

Monika

Pozorska

monika.pozorska@sp9.malbork.pl

Oliwia

Duszyńska

oliwia.duszynska@sp9.malbork.pl

 

Harmonogram dyżurów merytorycznych online dla rodziców i uczniów

  1. Łukasz Rosiak poniedziałek - piątek 11.00 – 12.00 oraz 15.00 - 16.00
  2. Magdalena Pawłowska poniedziałek 11.00-16.00, wtorek 11.00-16.00, środa 11.00-16.00, czwartek 7.00 -12.00, piątek 7.00-12.00
  3. Wanda Bebel poniedziałek – piątek 9.00 – 10.00
  4. Marta Milewska-Sikora Poniedziałek 13.00-15.30, Wtorek 12.00-15.30, Środa 11.00-15.30, Czwartek 8.00-10.30, Piątek 9.00-12.30
  5. Agnieszka Zadrejkowska poniedziałek - piątek w godz. 11.00 - 14.00
  6. Krystyna Krysik poniedziałek – piątek 00 - 13.00 i 16.00 -17.00
  7. Mariola Szesza poniedziałek 11.00 - 14.00, wtorek 11.00 - 14.00, środa 12.00 - 15.00, czwartek 14.00 - 17.00, piątek 14.00 - 17.00
  8. Anna Naklicka wtorki i  środy 16.00 - 17.00
  9. Luba Basiak-Deptuła poniedziałek piątek 16.00 - 18.00
  10. Emilia Zygadlińska wtorek 15.00 - 17.00
  11. Katarzyna Mattern poniedziałek – piątek 17.00 - 18.00
  12. Bożena Wereszczyńska poniedziałek - piątek 10:00 - 11:00
  13. Monika Pozorska poniedziałek – piątek 8.00 - 15.00 oraz 17.00 - 18.00
  14. Ewa Lemańczyk poniedziałek 13.00-14.00, wtorek 12.00-13.00, środa 9.00-10.00, czwartek 9.00-10.00, piątek 10.00-11.00
  15. Bożena Chmielnicka poniedziałek - czwartek 14.30 - 15.30 piątek 11.30 - 12.30
  16. Urszula Tez poniedziałek 12:30 - 13:15, wtorek 8:55 - 9:40, środa 9:50 - 10:35, czwartek 10:45 - 11:30, piątek 9:50 - 10:35
  17. Jolanta Okrucińska poniedziałek - piątek 15.00 - 16.00
  18. Monika Zeltingerśrody, czwartki i piątki 11.15 - 12.15
  19. Gabriela Furchel poniedziałek – piątek 15.00 - 16.00
  20. Jolanta Rodziewicz-Klawińska poniedziałek - piątek 11.00 - 12.30
  21. Grzegorz Esz poniedziałek 13.30 - 14.30, wtorek 14.30 - 15.30, środa 12.30 - 13.30, czwartek 10.30 - 11.30, piątek 10.30 - 11.30
  22. Grażyna Szymula poniedziałek 12.00 - 13.00 wtorek 11.00 - 12.00, środa 13.00-14.00, czwartek 13.00-14.00, piątek 12.00-13.00
  23. Mirosław Cieślik poniedziałek – piątek 15:00 - 16:00
  24. Barbara Grzymała poniedziałek – piątek 9.00 – 10.00
  25. Marzena Kratewicz poniedziałek – piątek 9:00-13:00 oraz 17:00 - 18:00
  26. Agnieszka Chlebowicz poniedziałek – piątek 9:00 - 13:00 oraz 17:00 - 18:00
  27. Bożena Rażewska poniedziałek 10.00-11.00, wtorek 11.00-12.00, środa 7.00-8.00, czwartek 10.00-11.00, piątek 11.00-12.00
  28. Joanna Zapadka-Wierzchowska poniedziałek – piątek 8.00 - 9.00, 16.00 - 17.00
  29. Janina Łańko Poniedziałek 9.00 – 14.00, wtorek 8.00 – 14.00, środa 9.00 – 14.30, czwartek 8.00 – 13.00, piątek 8.00 – 10.00
  30. Magdalena Frączek poniedziałek - piątek 15:00 - 16:30
  31. Katarzyna Giza poniedziałek i środa 18.00 - 19.00
  32. Małgorzata Jelinek poniedziałek – piątek 13.30 – 14.30
  33. Elżbieta Marusej-Fiałek poniedziałek – piątek do godziny 18.00
  34. Maria Milczarek poniedziałek – piątek 08.00 – 20.30
  35. Katarzyna Ossowska poniedziałek – piątek 15.00 - 17.00
  36. Andrzej Pokora poniedziałek – piątek 15:30 - 16:30
  37. Elżbieta Szymankiewicz poniedziałek – piątek 12.00 – 13.00
  38. Aleksandra Witkowska poniedziałek i czwartek 13.00 - 15.00
  39. Tadeusz Kowalkowski wtorek od 17.00 - 18.00
  40. Oliwia Duszyńska środy i czwartki 8.00 - 11:30
Data dodania: 2020-05-23 12:35:06
Data edycji: 2020-04-09 15:05:57
Ilość wyświetleń: 3228

Materiały dla uczniów

przydatne informacje
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button