Nowa odsłona strony internetowej

Szanowni Państwo !

Przedstawiamy nową stronę internetową Szkoły Podstawowej Nr 9 w Malborku. Wysłużony serwis odchodzi do lamusa. Mamy nadzieję, że nowa strona spodoba się Państwu.

Ta nowa strona naszej ,,dziewiątki’’  powstała z kilku powodów, ale najważniejszym spośród nich było  dostosowanie do nowoczesnych trendów w Internecie, czyli przede wszystkim poprawa funkcjonowania na urządzeniach mobilnych np. smartfonach. Istotną sprawą była chęć poprawy szybkości działania szkolnej strony, a także poprawa w zakresie bezpieczeństwa i ułatwienia przy dodawaniu różnych informacji oraz zdjęć.  Na obecnej witrynie znajdą  Państwo aktualne plany lekcji, regulaminy, informacje o historii placówki oraz galerie zdjęć z imprez i wydarzeń szkolnych.

Mamy nadzieję, że nowa, przejrzysta  wersja przypadnie Państwu do gustu. Strona będzie w trakcie roku szkolnego sukcesywnie aktualizowana i wzbogacana o nowe informacje. Zapraszamy do testowania i częstego oglądania.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w postaci środków pieniężnych na funkcjonowanie nowej strony.