Uczniowie ,,dziewiątki’’ wyróżnieni stypendiami burmistrza

W dniu 11 marca w auli Szkoły Podstawowej nr 5, burmistrz Malborka wręczył najlepszym uczniom malborskich szkół podstawowych stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce ( średnia od 5,35 ) oraz wzorowe zachowanie. Stypendia w kwocie 500 zł ufundowane zostały z miejskiego budżetu. W gronie wyróżnionych byli i nasi uczniowie. Stypendium otrzymała ,,wspaniała trzynastka’’.

Oto oni: Kratewicz Adrianna, Okulus Jakub, Stachurska Alicja, Koziura Zuzanna, Krzemianowska Magdalena, Sypniewska Aleksandra, Szymczak Nikola, Grzybek Karolina, Rutkowska Amelia, Neubauer Marcel, Dąbrowski Andrzej, Gawryluk Amelia, Sidor Julia.

Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu malbork.naszemiasto.pl

Link: http://malbork.naszemiasto.pl/artykul/malbork-stypendia-burmistrza-za-wysokie-oceny-w-nauce,5031294,artgal,t,id,tm.html