Walentynki: Biblioteczne, literackie walentynki/ Na słodko

W naszej szkole z okazji święta zakochanych, zorganizowany został kiermasz ciast w kolorach czerwieni w którym uczniowie i nie tylko oni mogli kupić drobne upominki i słodkości, które swoim kolorem i kształtem nawiązywały do obchodzonego święta. Odbywała się też nieformalna poczta walentynkowa. Prócz tego w bibliotece szkolnej przygotowane zostało specjalnie na tę okazję czytanie wierszy i poezji A.Mickiewicza, A.Asnyka jak i fragmentów ,,Pana Wołodyjowskiego ‘’ i ,,Małego Księcia’’. Wszystko to odbywało się 14 i 15 lutego w czasie długich przerw międzylekcyjnych. W tej materii sympatyczne wiersze czytali i deklamowali zarówno uczniowie jak i uczennice swoim kolegom i koleżankom z klas siódmych. Każdy czytający został obdarowany zalaminowanym serduszkiem, w tym roku białym.