Wspaniały debiut „Kazików”!!!

„Kaziki” to nazwa szkolnego koła teatralnego, które działa od września 2018 roku pod kierunkiem opiekuna, Moniki Pozorskiej. Członkowie zespołu mają za sobą dwa występy szkolne, a 22 listopada 2018 roku po raz pierwszy debiutowali lokalnie. Wzięli bowiem udział w XVII Powiatowym Konkursie Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem „Do kraju tego tęskno mi Panie…” odbywający się w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku, na którym zdobyli… III miejsce wystawiając przedstawienie przygotowane przez opiekuna grupy na kanwie utworu Marii Dąbrowskiej „Marcin Kozera” pt. „Być dzielnym człowiekiem…”. Do sukcesu grupy przyczynił się cały zespół w składzie: 1. Amelia Klinkosz 2. Malwina Musielak 3. Nikola Szymczak 4. Alicja Fera 5. Wiktoria Wajs 6. Aleksandra Sypniewska 7. Karolina Kobylińska 8. Weronika Jabłońska 9. Julia Konior 10. Julia Barancewicz 11. Martyna Salamucha 12. Aleksandra Dębowska 13. Oliwia Tetkowska 14. Alina Konior 15. Dawid Ciszkiewicz „Kaziki” zanotowały także sukces indywidualny. Amelia Klinkosz otrzymała nagrodę za najlepszą dziewczęcą kreację aktorską wcielając się w rolę głównego bohatera – Marcina Kozerę. Wszystkim aktorom bardzo serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Data dodania: 2018-12-03 20:43:59
Data edycji: 2018-12-05 09:47:13