Zbiórka karmy dla ,,Reksa''

We wrześniu odbyła się w naszej szkole akcja pomocy dla zwierząt z malborskiego schroniska Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt ,,Reks’’. Zebraną karmę szkolni wolontariusze zbierali do gabinetu nr 4 dla potrzebujących pupili. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, którzy są wyczuleni na krzywdę, czworonogów okazali duże serce dla bezdomnych zwierząt i z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w akcję. Udało się zebrać wiele kilogramów suchej karmy i puszek dla psiaków. Suchy prowiant oraz puszki zostaną przekazane niebawem do schroniska. Dlatego gorąco dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się w szkolną akcję.

Data dodania: 2018-10-02 10:04:41
Data edycji: 2018-10-02 19:36:53