IV miejsce w finale wojewódzkim!

31 maja 2017r. w Gdyni na boisku bocznym ,,B’’ Gdyńskiego Centrum Sportu przy ulicy Olimpijskiej, rozegrano turniej finałowy Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt.

W zawodach wzięły udział żeńskie zespoły wyłonione z powiatowych grup eliminacyjnych szkoł podstawowych. Drużynę stanowiły uczennice jednej szkoły urodzone w latach 2004 jak i młodsze.

Każdy zespół liczył 10 zawodniczek . Nasz zespół składał się rozgrywając swoje mecze z 5 zawodniczek w polu plus bramkarka. Reprezentacja dziewcząt odniosła wielki sukces, zajmując IV lokatę. Najlepszą zawodniczką, która zdobyła najwięcej bramek dla nas, była Kasia Deranek, która grała z kontuzją. Brawo dla naszej reprezentacji. Opiekunem drużyny był Pan Mirosław Cieślik.

Oto skład naszej reprezentacji:

• Kasia Deranek, Gawryluk Amelia,Warchold Natalia, Sidor Julia, Dryla Oliwia, Wiśniewska Amelia, Kołodyńska Nikola, Laskowska Nadia, Gabriela Jarema, Janke Karolina.

Ponadto w Malborku i okolicach nasze 3 dziewczyny - Amelka Gawryluk, Julia Sidor i Gabrysia Jarema, nie miały sobie równych i zdecydowanie wygrały klasyfikację na najlepszego sportowca szkół podstawowych. Klasyfikację wygrała Amelka, na drugim stopniu podium stanęły ex-aequo Gabrysia i Julia. Nasze piłkarki potwierdziły w ten sposób swoją dominację w bieżącym roku w tej kategorii w mieście i powiecie. Brawo!

Data dodania: 2017-06-19 15:59:00
Data edycji: 2017-09-26 16:00:55